Epost-adresser for grupper


Annike.Lygren@bio.uib.no
Beate.Rensvik@bio.uib.no
Berit.Oglend@bio.uib.no
Eva.Harklau@bio.uib.no
Eva.Krzywinski@bio.uib.no
ingvil.sahr@uib.no
Kristin.Holtermann@bio.uib.no
kristin.kalvik@uib.no
Marlene.Hitland@uib.no
nina.holland@bio.uib.no
Oddfrid.Forland@bio.uib.no
ole.arve.misund@unis.no
Orjan.Totland@bio.uib.no
sian.phillips@mbi.uib.no
Sidsel.Kjolleberg@bio.uib.no
sjoukje.kuipers@bio.uib.no
Solfrid.Sture@bio.uib.no
terje.restad@uib.no
thomas.hugoy@bio.uib.no
tomas.sorlie@bio.uib.no
Tommy.Strand@bio.uib.no
vegar.loland@uib.no



Merk listen og kopier for å bruke i epostprogram
Universitetet i Bergen, Institutt for biologi
Postboks 7800 N-5020 Bergen
Sist oppdatert: 2017-06-20  
Logg inn